Ředitel – 4* konferenční hotel, Praha

OBSAZENO
pozice-General-manager-reditel-hotelu
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs a horeca jobs

Zcela nově zrekonstruovaný 4 hvězdičkový hotel rozsáhlého charakteru poptává kvalifikovaného ředitele, jenž zvládne zajistit klientům širokou škálu kvalitních a výhodných služeb pro volný čas i obchodní záležitosti na vysoce profesionální úrovni.
Konferenční hotel v prostředí lukrativní čtvrti hlavního města Prahy se pyšní moderními pokoji, výborným servisem a oslnivou atmosférou, která formuje ideální prostor pro odpočinek, soukromé oslavy, ale i obchodní konference, pro něž je zde vybudován velkokapacitní kongresový sál.
Nedílnou součást půvabného hotelu tvoří i novodobý bazén, sauna či stylová restaurace nabízející pokrmy moderní české i mezinárodní kuchyně.

Náplň práce:
kompletní odpovědnost za chod celého hotelu,
implementace a realizace obchodní a prodejní strategie,
komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C),
zajištění provozu a hospodářských výsledků hotelu,
zodpovědnost za finanční prostředky,
analýza finančních informací s cílem vyvinout nebo doporučit strategie z hlediska příjmů a výdajů, krátkodobých i dlouhodobých,
poskytování zpětné vazby, aktivní podpora, efektivní a včasná komunikace o výkonnosti podniku a finančních příležitostech,
• příprava rozpočtu a pomoc při plnění rozpočtových strategií,
poradenství v oblasti obchodních operací umožňující efektivní využití zdrojů a postupů,
rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění,
organizace a nepřetržitá koordinace činností veškerých zaměstnanců,
motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků,
• podpora prodeje a zviditelnění značky: marketing, propagace, on-line prezentace,
spolupráce s externími dodavateli,
zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu.

Požadujeme:
zkušenosti min. 4 roky na pozici operations manager,
perfektní znalost českého i anglického jazyka slovem i písmem,
ekonomický přehled o současném trhu i hospodářské oblasti,
vysokoškolské vzdělání výhodou,
komplexní myšlení, přizpůsobivost a flexibilita,
zvládání zátěžových i stresových situací,
komunikační a argumentační dovednosti,
• strategické i analytické myšlení,
výborné prezentační dovednosti,
kritický pohled i smysl pro detail,
orientace v novodobých marketingových trendech,
• organizační schopnosti na profesionální úrovni.

Nabízíme:
velmi pěkné platové ohodnocení práce,
zajímavé bonusy a prémie,
příjemné zázemí profesního řetězce.

Nástup: ihned

Rádi se o Vás dozvíme více, předem děkujeme za CV na: job@dream-job.cz

Agentura Dream Job - specialista na gastrojobs