Projektový Manager – hotelový řetězec, Praha

OBSAZENO
pozice-HR-manager
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs a horeca jobs

Pro známý hotelový řetězec v Praze hledáme zkušeného manažera z oblasti hospitality, který je schopen vyhledávat nové zajímavé hotely/resorty, které mají potenciál  stát se součástí hotelové sítě. Jedná se o pozici, která je výrazně zaměřená na business development a projektový management hotelů. Budete cestovat v rámci ČR a dohlížet na implementaci interních pravidel a reportovat HQ, jak daleko je začlenění nového projektu do standardů řetězce.

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí za účelem rozšíření portfolia řetězce,
  • poradenství a příprava analýzy investičního záměru (tzv. Feasibility Studies),
  • účast na řešení komplexních a/nebo dílčích implementačních projektů
  • podílení se na návrhu a prezentaci nových hotelových provozů,
  • aktivní účast při řešení provozních výzev a nastavování provozních procesů.

Hlavní kompetence:

  • Schopnost provádět analýzy trhu a lokalit pro vyhodnocení jejich potenciálu
  • budete efektivně prezentovat a komunikovat s potenciálními partnery, vlastníky a interními týmy,
  • je nutná detailní znalost fungování hotelového provozu
  • musíme vyvíjet a implementovat dlouhodobé strategie pro rozvoj hotelové sítě v souladu se stanovenými cíli firmy.

Požadujeme:

  • Zkušenost v hospitality na manažerské pozici (General Manager/Operation),
  • znalost celého provozu hotelu včetně finančního managementu,
  • zkušenost s řízením projektů v hotelovém odvětví, včetně plánování, sledování a realizace projektů od začátku do konce,
  • flexibilitu a řidičský průkaz pro občasné služební cesty v rámci provozů.

Nabízíme:

  • Adekvátní finanční ohodnocení,
  • stabilní zázemí hotelového řetězce,
  • posun na GM v novém projektu.

V případě vašeho zájmu zašlete svůj životopis s krátkým motivačním dopisem na job@dream-job.cz