Obchodní ředitel – luxusní lázeňský hotel, západní Čechy

OBSAZENO
pozice-Restaurant-manager

Pro luxusní lázeňský hotel v západních Čechách hledáme vhodného uchazeče na pozici Obchodní Ředitel/ka.

Náplň práce:
rozvoj a realizace obchodní strategie hotelu,
dosahování stanovených cílů,
analýza trhu, snaha určit potřeby potenciálního klienta,
• zajištění a tvorba vhodné marketingové propagace,
reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů,
jednání s klíčovými partnery,
zodpovědnost za stanovený rozpočet a jeho udržení,
motivace a vedení obchodního týmu,
zpětný report managementu společnosti.

Požadujeme:
zkušenost z obchodního oddělení hotelu min. 5 let,
znalost luxusního hotelového prostředí,
zkušenosti s vedením týmu,
anglický jazyk na výborné úrovni, německý jazyk výhodou,
perfektní komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování,
 obchodní a týmový duch, klientský přístup,
samostatnost a rozhodnost, orientace na dosažení cíle,
přirozený respekt a autorita, schopnost vést a motivovat tým,
smysl pro detail.

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení,
další firemní benefity,
 možnost seberealizace a kariérního růstu,
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
možnost ubytování,
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

Nástup: dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, budeme se těšit na CV na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job.