F&B Director – 5* hotel, Praha

OBSAZENO
pozice-Marketing
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs a horeca jobs

Nabízíme profesní výzvu a možnost podílet se na dalším rozvoji jednoho z nejlépe fungujících hotelových gastro konceptů.Pro 5* hotel v centru Prahy, který kromě luxusního ubytování a lokality, nabízí i vysokou návštěvnost i z řad neubytovaných hostů, hledáme zkušeného leadera na pozici F&B Director. Tato role obnáší řízení multiple provozů a denní oprativy - od snídaní přes trendy bistro až po luxusní restauraci a hledáme tedy již senior level zkušenosti.

Náplň práce:
řízení denní operativy všech gastro provozů a personální vedení většího týmu,
odpovědnost za finanční výsledky - tvorba budgetu, sledování výsledků, optimalizace nákladů, reporting,
vlastní iniciativa, uplatnění nových myšlenek a trendů, kam koncept směřovat, jak zlepšit procesy...
dohled a kontrola skladového hospodářství, znalost všech norem a legislativy, BOZP, HACCP atd.,
intenzivní práce s týmem - zkušený leadership, spolupráce při náboru, rozvoj a vzdělávání kolegů,
aktivní podpora marketingové strategie, zacílení na správnou skupinu hostů.

Požadujeme:
předchozí zkušenosti na pozicích F&B Manager / Director minimálně 5 let,
znalost prostředí a standardů ideálně z 5* hotelu, zájem o gastronomii,
komplexní přehled v ekonomických výkazech, reportingu,
vyzrálou osobnost s předpoklady pro vedení velkého týmu,
výborné komunikační dovednosti, přirozenou autoritu,
perfektní angličtina a výborná čeština - nutná, VŠ vzdělání výhodou.

Nabízíme:
adekvátní ohodnocení, stabilitu, manažerský motivační program, firemní benefity, prostor pro invenci a krásné prostředí..

Za zaslané CV in English na: job@dream-job.cz předem děkujeme. Tým Dream Job