Executive Chef – horský hotelový resort, Praha

OBSAZENO
pozice-Head-chef

Naším váženým klientem je úspěšná společnost provozující ubytovací zařízení několika kategorií v oblíbené rekreační oblasti. Do atraktivního prostředí hotelového wellness resortu hledáme zkušeného pana šéfkuchaře, který bude zabezpečovat celkový chod centrální kuchyně pro několik outletů v klasickém hotelovém režimu Bufet/A la Carte s vysokými standardy a z pozice Executive Chefa bude zároveň odpovědný i za koordinaci stravování sesterských provozech, které jsou v přilehlém okolí. Hotel nabízí excelentní služby, které mají společně s výtečnou kuchyní za úkol maximálně zpříjemnit pobyt všem hostům, pro které je k dispozici přes 100 nadstandardně vybavených pokojů. Celý resort se dlouhodobě těší velké oblibě a vynikajícímu hodnocení.

Pro roli Executive Chefa je nutná praxe na šéfkuchařské pozici min. 5 let, zkušenost z většího provozu, perfektní koordinační schopnosti, znalost HACCP i vedení skladového hospodářství, přehled v náležité administrativě spojené s provozem kuchyně (kalkulace, jednání s dodavateli, personální agenda atd.) a v neposlední řadě také stále aktivní přístup k vaření a schopnost motivovat svůj tým.

Nabízíme Vám zázemí velké a stále se rozvíjející společnosti, finanční ohodnocení ve výši 70 - 80 tis. brutto/měsíc plus nadstandardní prémie, ubytování zdarma na místě, možnost uplatnění dosavadních zkušeností a ovlivnění kvality služeb pro rozsáhlou klientelu v krásném horském prostředí.

Pro bližší informace jsem Vám k dispozici na emailu job@dream-job.cz a za Vaši odpověď předem děkujeme!