Jmenuji se Natalie Hoffmann a velice si vážím nové pracovní příležitosti v Agentuře Dream Job s.r.o. Gastronomii se věnuji od svých 16 let a tento obor mne stále nepřestává fascinovat.

Narodila jsem se v Německu české matce a německému otci. Po maturitě jsem dokončila své další vzdělání jako „hotelový odborník“ osvědčením od německé průmyslové komory „IHK“. Toto vzdělání lze získat jenom v Německu a v Rakousku, kde se vyučuje v tzv. duálním systému – studium současně při zaměstnání v hotelu. Mojí první profesní zastávkou byl hotel Hilton v Mnichově a následovalo otevření hotelu Mandarin Oriental v Praze, kde od té doby žiji na trvalo. Své zkušenosti jsem získala převážně v 5* hotelech, kde jsem prošla různými pozicemi – Front Office, obchodní oddělení nebo marketing. Jsem také certifikovaný trenér na „Guest Relations“ a miluji ultimativní servis.

V rámci školení zaměstnanců mne vždy zajímaly důvody, proč si vybrali právě hotelnictví a postupně mne to přivedlo více k personalistice. Velice ráda pomáhám lidem najít si svoji pracovní cestu v oboru, který mám sama ráda a věřím, že Agentura Dream Job splní můj sen – splnit sen druhým!

V soukromém životě mne potkáte jako maminku dvou dětí, která ráda vaří a má ráda dobré víno nebo kvalitní pivo. Svůj volný čas nejraději trávím s knihami, ale s chutí se často podívám i na fotbal

Natalie Hoffmann
Recruitment Consultant