koucing

Co se vlastně za tímto stále častěji používaným názvem skrývá ...? Každý o něm slyšel, ale názory se rozchází a představy mají opravdu mnoho podob.

V portfoliu našich služeb Vám přinášíme možnost tzv. komplexního koučování a koučink v našem podání není rozhodně jen módním pojmem. Jedná se o profesionální metodu směřující k osobnímu i profesnímu růstu. Vaši duševní hygienu si vezmou na starost naši kolegové, akreditovaní specialisté z oboru psychologie, kteří jsou připraveni Vám, s ohledem na Vaše specifické potřeby a problémy, nabídnout skutečně smysluplné individuální a zcela diskrétní konzultace.

Svět se mění, životní tempo je hektické a tlak na výkonnost je stále větší. Říci si v pravý čas o pomoc anebo jen v případě potřeby využít služeb kouče, není určitě znakem slabosti, ale právě naopak. Správné vedení a nasměrování pomůže předejít, mimo jiné, stále se zvyšujícímu množství syndromů vyhoření a nejen zaneprázdněným manažerům je možné pomoci s utříděním priorit ať už z hlediska profesního anebo osobního. Mentor může nabídnout nezávislou zpětnou vazbu na způsob práce, důsledky rozhodnutí i celkově jiný pohled na možnosti řešení krizí různého charakteru. K dispozici máme skutečně mnoho variant koučinku, ale vždy bude ušitý na míru klientovi a jeho požadavkům.

Jsme tu pro Vás a rádi Vám s našimi kolegy zprostředkujeme schůzku - termíny jsou k dispozici po dohodě, vždy v úterý, čtvrtek a pátek, kontaktujte nás prosím na: info@dream-job.cz.