Šéfkuchař/ka – 4* hotel, Mariánské Lázně

Nabízíme příležitost pro zkušeného Šéfkuchaře, který by se postaral o vedení kuchařského týmu (cca 10 osob) hotelové kuchyně a zároveň zajistil její hladký chod. Hotel v populární lázeňské destinaci je součástí známé hotelové sítě. Díky nabídce kvalitních wellness služeb a útulného ubytování (kapacita cca 130 pokojů) se těší velké oblibě nejen u zahraničních hostů, ale i u tuzemské klientely.

Náplň práce:
zodpovědnost za vedení a motivaci zaměstnanců úseku kuchyně,
zajištění bezproblémového chodu kuchyně,
dodržování hygienických a bezpečnostních norem (HACCP, BOZP),
tvorba menu a příprava pokrmů,
spolupráce s dalšími úseky hotelu (F&B, restaurace),
příprava rozpisu směn zaměstnanců,
pravidelná kontrola skladových zásob,
nejvhodnější výběr dodavatelů a jednání s nimi,
tvorba cenových kalkulací.

Požadavky:
zkušenosti na dané pozici min. 5 let,
ukončené SŠ vzdělání/výuční list,
zkušenosti s vedením zaměstnanců, přirozená autorita,
schopnost vést a motivovat podřízené,
zkušenosti s kalkulacemi a tvorbou menu,
spolehlivý přístup,
profesionální vystupování a výbornou organizaci práce.

Co klient nabízí?
motivující finanční ohodnocení,
čtvrtletní bonusy,
silné zázemí hotelu,
možnost nástupu ihned.

V případě, že Vás naše inzerce a především pozice zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis emailem na job@dream-job.cz!