Šéfkuchař – 4* hotel, Mariánské Lázně

Pro našeho klienta, vlastnícího několik hotelů v Mariánských Lázních, hledáme zodpovědného Šéfkuchaře. Šéfkuchař bude mít na starosti kontrolu třech lázeňských hotelů. Jedná se o hotely umístěné v centru města s nádechem historie, který svým hostům nabízí širokou nabídku léčebných procedur s využitím léčivých pramenů.

Náplň práce:

• zodpovědnost za chod kuchyně,
• příprava pokrmů, tvorba jídelního lístku,
• dohled nad ekonomikou kuchyně a skl. hospodářstvím,
• vedení týmu a jeho motivace,
• zajištění zásobování, kontakt s dodavateli,
• kontrola daného rozpočtu a jeho plnění,
• dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů,
• spolupráce s ostatními středisky,
• zpětný report managementu.

Požadujeme:

• vyučení v oboru,
• předchozí praxe na dané pozici min. 5 let,
• zkušenost s tvorbou a přípravou jídelního lístku,
• organizační a komunikační dovednosti,
• zkušenost s kalkulacemi, finanční přehled,
• přirozený respekt a autorita, vedení a motivace týmu,
• samostatnost, rozhodnost, loajálnost,
• zájem o gastronomii a kreativitu ve vaření.

Nabízíme:

• odpovídající platové ohodnocení,
• další firemní benefity,
• ubytování zajištěno,
• zázemí stabilní společnosti,
• možnost seberealizace a osobního rozvoje.

E-mail: job@dream-job.cz