Sales Executive Leisure – konferenční hotel, Praha

Hledáme posilu do stabilního obchodního týmu pražského 4* hotelu, který je součástí tuzemské expandující hotelové společnosti. Hotel disponuje kapacitou 500+ pokojů a nabízí výborný servis se zázemím pro sportovní i relaxační aktivity individuální, skupinové  i business klientely. Moderní konferenční prostory v několika sálech jsou také ideálním místem pro pořádání konferencí a společenských eventů.

Náplň práce
 pravidelná komunikace se stávajícími i novými klienty ze segmentu leisure (FIT, CK atd.)
 aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí,
• průběžná realizace obchodní strategie – zaměření na individuální požadavky hostů,
 aktualizace informací v interním systému a databázi,
 prezentace produktu, zajištění site inspections pro klienty,
 účast na poradách v rámci obchodního oddělení,
 spolupráce a efektivní komunikace se všemi odděleními hotelu,
 pravidelný reporting a spolupráce s nadřízeným manažerem.

Požadavky na uchazeče/ku:
předchozí zkušenosti z obdobné pozice v rámci hotelu min. 2 roky,
 ukončené SŠ vzdělání, orientace v hotelovém prostředí,
• perfektní angličtina a čeština,
 příjemné vystupování, organizovanost a samostatnost,
 pokročilá znalost práce s PC, orientace na výsledek.

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání a férové jednání české společnosti,

 adekvátní finanční ohodnocení a možnost nastartovat další hotelovou kariéru,
 zvýhodněné ceny všech služeb hotelu, dotované stravování, možnost parkingu, jazykové kurzy atd.
 dobrou dopravní dostupnost – lokalita nedaleko centra.

Pokud Vás zajímá kariéra v hotelovém prostředí a bližší info k nabídce, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.