Revenue & Rezervační Manažer – 4* boutique hotel, Praha

Pro nově otevřený pražský hotel hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Revenue a rezervační manažer. Tento hotel se zaměřuje na business i leisure klientelu, nachází se v atraktivní lokalitě s dobrou dostupností a zdobí ho zajímavě designový interiér.

Náplň práce:
• vytvoření a udržování cenové politiky hotelu,
• komunikace s Online Travel Agencies, správa cenových portálů,
• příjem, správa, koordinace a kontrola rezervací,
• sledování plateb klientů (záloh, doplatků),
• aktualizace rezervací dle interních pravidel hotelu,
• spolupráce s ostatními odděleními hotelu, zejména s Front Office,
• vedení a motivace 1-2 rezervačních pracovníků,
• zpětný report výsledků vedení hotelu.

Požadujeme:
• minimálně 2 roky zkušenost na obdobné pozici,
• znalost hotelového prostředí a hotelových rezervačních systémů,
• perfektní znalost anglického jazyka, italský jazyk výhodou,
• výborné komunikativní a organizační dovednosti,
• dovednost vést tým lidí, ochota dělat důležitá rozhodnutí,
• profesionální vystupování a pro-aktivní přístup,
• zodpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme:
• atraktivní platové ohodnocení,
• práce v příjemném prostředí a business lokalitě,
• práce pondělí až pátek,
• možnost profesního růstu v rámci společnosti.

Nástup: dohodou

E-mail: job@dream-job.cz