Reservation Agent – 5* hotel, Praha

Pro renomovaný a velmi populární 5* hotel v centru Prahy hledáme šikovného kandidáta/ku na pozici Reservation Agent a nabízíme atraktivní příležitost pro další hotelovou kariéru.
Hotel nabízí svým hostům přes 70 pokojů, perfektní servis, elegantní architekturu anebo také unikátní prostory pro pořádání společenských akcí.

Vaším úkolem bude:
 kompletní zpracování skupinových a individuálních rezervací (aktualizace dat, rooming listy, archivace atd.),
 pravidelný kontakt s cestovními kancelářemi a obchodními partnery (nabídky, smlouvy, zálohové faktury),
 každodenní komunikace s hotelovými hosty na nejvyšší úrovni 5* standardů,
 práce s rezervačním systémem a extranety on-line prodejních portálů, kontrola interního nastavení cen,
 úzká spolupráce s recepcí a obchodním oddělením – update informací – příjezdy, zpracování a předání doručených požadavků.

Požadujeme:
předchozí zkušenost z hotelového prostředí a prací s rezervačním systémem,
perfektní znalost Aj + další jazyk výhodou,
 středoškolské vzdělání, reprezentativní vystupování,
 pečlivost, smysl pro detail a adekvátní komunikační schopnosti.

Nabízíme:
• HPP na dobu neurčitou, komfortní zázemí luxusního hotelu,
• podporu kolegů a vysokou míru vlastní zodpovědnosti,
 možnost aktivního využívání cizích jazyků, lokalitu s vynikající dostupností,
 velmi příjemné bonusy – 13. plat, provize, stravování zdarma, vzdělávací a jazykové kurzy atd.

V případě, že Vás nabídka zajímá blíže, budeme se těšit na zaslané CV – ideálně v angličtině na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.