Ředitel/ka – 4* hotel, Krkonoše

Uprostřed Krkonoš se nachází 4* hotel, pro který hledáme Ředitelemin. 3 lety zkušeností z dané pozice v hotelu. Hotel disponuje odpočinkovou zónou včetně wellness centra s bazénem a nabídkou masáží a pojme cca 400 hostů. Hotel je součástí hotelového řetězce. Volnočasové využití je více než pestré, hosté mohou vyrazit na lyže, nebo za letní turistikou.

Náplň práce:
kompletní odpovědnost za chod hotelu,
strategické plánování hotelu,
dohled nad koordinací a plánováním úseků hotelu (kuchyň, recepce, restaurace, housekeeping),
vyhodnocování a spoluzodpovědnost za hospodaření hotelu,
nábor, vedení a motivace zaměstnanců,
rozvoj firemní kultury a pracovního prostředí,
reprezentování společnosti, jednání s klíčovými partnery.

Požadavky:
praxi min. 3 roky na dané pozici ve středně velkém hotelu (70+ pokojů),
zkušenosti s vedením zaměstnanců,
ukončené SŠ vzdělání, VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou,
přehled ve finanční a hospodářské oblasti,
znalost angličtiny slovem i písmem, německý jazyk výhodou,
přirozený respekt,
komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování.

Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení,
práci ve společnosti s dlouholetou tradicí.

Pokud Vás ruch města přestal bavit a chcete zkusit využít své zkušenosti a pracovat na horách, zašlete nám, prosím svůj životopis na job@dream-job.cz! Těšíme se na spolupráci.