Ředitel 4* hotelu – Praha

Pro dobře dostupný 4* hotel v Praze hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici General manager. Hotel disponuje cca 300 pokoji, dále nabízí svým klientům restauraci, lobby bar, multifunkční konferenční prostory a wellness centrum.

Náplň práce:

• kompletní odpovědnost za chod hotelu,
• implementace a realizace obchodní a prodejní strategie,
• kontrola jednotlivých středisek,
• důraz na pozitivní PR a marketing,
• vyhodnocování a spoluzodpovědnost za hospodaření hotelu,
• rozvoj firemní kultury a pracovního prostředí,
• práce s týmem, jeho rozvoj a motivace,
• zpětná vazba managementu společnosti.

Požadujeme:

• min. 3 roky na ředitelské či provozní pozici,
• znalost hotelového provozu,
• perfektní znalost anglického a českého jazyka,
• obchodní drive, prodejní talent a marketingová kreativita,
• orientace ve finanční a hospodářské oblasti,
• přirozený respekt a autorita,
• schopnost vedení a motivace týmu,
• samostatnost, rozhodnost a loajálnost.

Nabízíme:

• odpovídající platové ohodnocení,
• další firemní benefity,
• zázemí stabilní společnosti,
• možnost seberealizace a osobního rozvoje.

Nástup: dohodou

Kontakt: Pavla Hodinková

E-mail: pavla@dream-job.cz