International Sales Manager – hotel chain, Praha

Pro mezinárodní hotelovou značku provozující hotely v centru Prahy hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici International Corporate Sales. Hotely disponují jak velkou ubytovací kapacitou cca 500 pokojů, tak variabilní nabídkou konferenčních sálů. Hledáme zodpovědného a cílevědomého člověka, který bude rozvíjet sebe i svůj tým a podporovat prosperitu společnosti.

Náplň práce:
• rozvoj a realizace obchodní a marketingové strategie,
• dosažení cílů dle stanovených strategií,
• zodpovědnost za stanovený rozpočet a jeho udržení,
• analýza trhu, snaha určit potřeby potenciálního klienta,
• jednání s klíčovými partnery,
• motivace a vedení obchodního týmu,
• reprezentace společnosti a udržování obchodních vztahů,
• zpětná vazba managementu společnosti,
• vytváření pozitivní image společnosti.

Požadujeme:
• zkušenost z oblasti salesu,
• znalost hotelového prostředí,
• perfektní komunikační dovednosti a vystupování,
• znalost anglického jazyka,
• obchodní a týmový duch, pro-klientský přístup,
• samostatnost a rozhodnost, orientace na dosažení cíle,
• přirozená autorita, schopnost vést a motivovat tým.

Nabízíme:
• odpovídající a motivační platové ohodnocení,
• firemní benefity,
• možnost realizace a kariérního růstu,
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Nástup: dohodou

E-mail: job@dream-job.cz