HR manager – HORECA, Praha

Pro jednu z největších společností na trhu v oblasti stravování hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici HR manažer. Společnost provozuje restaurace a jídelny firemního i nemocničního stravování, zároveň poskytuje cateringové služby na různé společenské akce.

Náplň práce:
• zajištění plynulého chodu HR oddělení,
• vedení a motivace týmu (4 HR specialisté),
• vedení náborů zaměstnanců, příprava pracovních smluv,
• aktivní selekce kandidátů,
• odpovědnost za adaptační programy,
• odpovědnost za programy vzdělávání zaměstnanců,
• příprava podkladů pro mzdy a dohled nad mzdovou účtárnou,
• komunikace s centrálou v anglickém jazyce,
• orientace v zákoníku práce a sledování změn v legislativě,
• správa příslušných dat a zpětný reporting vedení.

Požadujeme:
• min. 5 let praxe na obdobné pozici,
• zkušenosti v oblastech projektového řízení, recruitmentu, adaptace, vzdělávání a koučinku,
• silná orientace v oblasti pracovního práva a znalost zákoníku práce,
• zkušenosti se zaváděním personálních systémů,
• zkušenosti s přípravou rozpočtů,
• zkušenosti s HR softwarem,
• výborná znalost anglického jazyka,
• německý jazyk výhodou,
• výborné komunikační a organizační dovednosti,
• samostatnost, rozhodnost, loajalita.

Nabízíme:
• motivující mzdové ohodnocení,
• bonusy dle dosaženého výkonu,
• 5 týdnů dovolené, automobil a další firemní benefity,
• zázemí silné a stabilní společnosti.

Nástup: dohodou

E-mail: job@dream-job.cz