Housekeeping Manager – luxusní apartmány, Praha

Pro našeho klienta, který úspěšně provozuje menší luxusní residence a apartmány (dohromady 170 apartmánů) na Praze 1, hledáme Housekeeping Manager. Všechny nabízené produkty mají vkusné vybavení a nabízejí nadstandardní služby.

Náplň práce
odpovědnost za kompletní úklid celého ubytovacího zařízení,
• nákup čisticích a úklidových materiálů,
• řízení a kontrola externí prádelny,
• kontrola docházky a příprava výplatu celého úklidového týmu,
• komunikace s dodavateli a smluvními partnery,
• reporting vedení společnosti.

Požadujeme
 SŠ/VŠ vzdělání,
 minimálně 3 roky praxe na oddělení Housekeeping, Rooms Division nebo Front Office,
 výborné komunikační a organizační schopnosti,
 přirozený respekt a autorita, zkušenosti s vedením týmu
 smysl pro detail a pořádek,
 samostatnost, rozhodnost, loajálnost,
 znalost práce na PC – MS Office,
 znalost systému MEWS výhodou.

Nabízíme
odpovídající platové ohodnocení,
• možnost práce na ŽL,
• kancelář v centru Prahy,
• zázemí stabilní společnosti,
• možnost seberealizace a osobního rozvoje.

Nástup: dohodou

Těšíme se na zaslání vašich CV emailem na job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job