General Accountant – centrála hotelu v Praze

Pokud hledáte příležitost, kde byste Váš důraz na detail a pracovní zkušenosti z hotelnictví (recepce, accounts receivable) využili, pak právě pro Vás může být tato pozice šitá na míru. Náš klient, provozující vskutku pohádkový resort na Zanzibaru, hledá kandidáta/ku na pozici General Accountant - centrála hotelu v Praze. Resort nabízí spoustu volnočasového vyžití - jak pro odpočinek tak pro aktivní dovolenou třeba na vlnách Indického oceánu.

Budete zodpovídat za:
kontrolu přijatých plateb od přímých klientů, provádění finančních transakcí kreditních karet na terminálu, přípravu a kontrolu faktur a jejich evidenci, ověřování transakcí a vyjednávání s klienty, tvorbu účetních výkazů a v neposlední řadě za uzavírání účtů klientů z Evropy.

Klient požaduje předešlé zkušenosti z hotelové recepce či pozice night auditor, případně z dané pozice v hotelu, ukončené SŠ vzdělání, vzhledem k pravidelným reportům na Zanzibar je velmi stežejní výborná znalost angličtiny - slovem i písmem, analytické myšlení, pečlivou osobnost s důrazem na detail, znalost práce na PC.

Odměnou pro Vás bude:
odpovídající platové ohodnocení, pracovní doba na 5 hodin denně v odpoledních hodinách, možnost občasného home office, práce v dynamické a úspěšné společnosti a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.

Jestli se domníváte, že odpovídáte profilu a požadavkům klienta, kontaktuje nás emailem na job@dream-job.cz společně s přiloženým CV!