Finanční Ředitel – multifunkční projekt, Praha

Aktuálně hledáme zkušeného kandidáta na pozice Finančního ředitele pro multifunkční centrum, vlastnící několik poboček a různých outletů.

Náplň práce:
• zodpovědnost za celkový chod finanční stránky organizace,
• spolupodílení se na tvorbě finančních plánů a přípravě rozpočtů společnosti,
• strategické plánování,
• kontrola a vedení týmu finančního oddělení včetně oblasti účetnictví,
• monitoring výnosů a nákladů,
• sledování rizik, jejich hodnocení a určení opatření,
• řízení cash flow,
• komunikace s vrcholovými manažery v rámci společnosti a se subjekty státu,
• spolupráce a pravidelné reporty generálnímu řediteli a majiteli společnosti,

Požadavky:
• VŠ ekonomického zaměření podmínkou,
• 5 let praxe v oblasti řízení financí,
• komplexní přehled ve finanční oblasti (tvorba budgetů, analýza hospodaření a cenotvorba),
• znalost daňové soustavy a aktuálních změn,
• perfektní znalost excelu a MS office celkově,
• zkušenosti s vedením týmu,
• plynulou angličtinu – slovem i písmem,
• strategické a analytické myšlení,
• orientace na čísla.

Nabízíme:
• zajímavý projekt,
• odpovídající mzdové ohodnocení,
• firemní benefity.

Budeme se těšit na vaše CV na job@dream-job.cz.