Financial Controller – luxusní apartmány, Praha

Pro úspěšnou expandující společnost provozující luxusní apartmánové rezidence v centru Prahy, hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici „Financial Controller„.
Vzhledem k rychlému růstu celkové struktury je nutná identifikace aktuálních potřeb kontroly u jednotlivých středisek a nastavení všech provozně-finančních procesů uvnitř společnosti.

Náplň práce:
analýza finančních výsledků společnosti, příprava reportů pro management společnosti (uzávěrky, stav pohledávek, cashflow),
• nastavení interních předpisů a kontrolních systémů v provozní i finanční oblasti každého střediska – optimalizace nákladů,
• průběžný audit všech finančních operací, kontrola správnosti účetnictví (příjmy, výdaje, výsledovka),
 příprava ekonomických dat pro interní použití společnosti,
• spolupráce na celkovém rozpočtu, optimalizace nákladů a spotřeby materiálu,
• platba faktur, úzká spolupráce se všemi středisky a s externí účtárnou,
• hodnocení ekon. výsledků a celkové efektivnosti a návratnosti investic.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání ekonomického směru,
• předchozí zkušenost v oblasti interního auditu min.2-3 roky,
• znalost jednotlivých procesů a celkové operativy hotelového provozu velkou výhodou,
• přehled o aktuálním dění na finančních trzích,
• orientace v účetních programech a znalost platné legislativy.

Nabízíme:
• novou klíčovou pozici s vysokou mírou zodpovědnosti,
• možnost samostatné tvorby konceptu a interních procesů pro mladou a úspěšnou společnost,
• práci s vysokou mírou odpovědnosti za celkové výsledky společnosti,
• atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy,
• adekvátní finanční ohodnocení a podporu vedení společnosti.

Těšíme se na zaslání vašich CV emailem na job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job