F&B Manager – 4* hotel, Krkonoše

Pro český hotelový řetězec v oblasti Krkonoš, hledáme zkušeného F&B Manažera.
Hotel je umístěný v krásné přírodě Krkonoš a pro své hosty jsou vždy připraveny služby bezvadné kvality. Hosté mají také k dispozici hotelové wellness centrum s vyhřívaným bazénem, saunu, parní lázeň a vířivku. Pravidelně se zde konají i firemní akce.

Náplň práce:
zodpovědnost za plynulý chod celého stravovacího střediska,
kontrola kvality poskytovaného servisu a pokrmů,
sledování výše FoodCostu a ostatních nákladů na stravování,
tvorba menu společně se šéfkuchařem,
denní uzávěrky tržeb a zpracování inventur,
• vedení a motivace týmu zaměstnanců,
pravidelné školení zaměstnanců,
dodržování standardů BOZP a HACCP.

Požadujeme:
minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici,
schopnost pracovat samostatně a v týmu,
výborné komunikační a organizační schopnosti,
zkušenost s kalkulacemi,
přirozený respekt a autorita,
znalost práce s pokladními systémy,
zvládání stresových situací,
zájem o nové trendy v gastronomii.

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti,
firemní benefity,
práci v příjemném prostředí,
odpovídající platové ohodnocení+bonusy.

Těšíme se na zaslání vašich profesních profilů emailem na job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job