Představujeme Vám novinku v naší nabídce odborného poradenství. Jedná se o úspěšnou a uznávanou metodiku práce s týmem, se kterou Vás rád seznámí náš odborný kouč a mentor, který se její aplikaci v praxi intenzivně věnuje.

Raketový model cílí na týmový úspěch, na budování vítězných týmů :). Sestavit ten správný, není mnohdy jednoduché a to i v situaci, kdy na první pohled vše dobře funguje. Individualita, povaha i osobnostní předpoklady každého člena týmu ovlivňují celkovou úspěšnost a produktivitu celého podniku. Firmy, bez ohledu na jejich velikost, fungují vždy jen za předpokladu, že pro ně pracují ti správní lidé. My jsme tu od toho, abychom Vám je pomohli najít, a nově Vám přinášíme i přidanou hodnotu v podobě "Raketového modelu", který je ideálním nástrojem pro interní využití bez ohledu na obor, ve kterém působíte.

Kvalifikovaně lze zhodnotit nastavení rolí každého člena týmu, pomocí této metody specifikovat silná a slabá místa ve spolupráci tak, aby nedocházelo ke zbytečnému "dusnu", které nikdy nekončí dobře.

Velmi rádi Vám zprostředkujeme osobní schůzku, kde se dozvíte vše, co Vás k této problematice bude zajímat. Kontaktujte nás prosím na: info@dream-job.cz.